Pet Evolution протипаразитарна пероральна суспензія для собак, котів, цуценят і кошенят, 20 мл, ВетСинтез
Pet Evolution протипаразитарна пероральна суспензія для собак, котів, цуценят і кошенят, 20 мл, ВетСинтез

Pet Evolution протипаразитарна пероральна суспензія для собак, котів, цуценят і кошенят, 20 мл, ВетСинтез

Про товар Pet Evolution протипаразитарна пероральна суспензія для собак, котів, цуценят і кошенят, 20 мл, ВетСинтез

Склад

1 мл суспензії містить діючі речовини:

люфенурон - 20 мг,

празиквантел - 10 мг,

моксидектин - 0,6 мг.

інші складові:

бентоніт; ксантановий камід; натрію бензоат; пропіленгліколь; сахаролаза; ароматизатор; вода чиста.

Фармакологічні властивості

Протиразитарна суспензія для перорального застосування.

ATCvet QP53 ектопаразитоциди, інсектициди та репеленти (QP52 антигельмінтні ветеринарні препарати, QP52AA51 празиквантел, QP54AB02 - моксидектин, комбінації).

Комбінація люфенурону, моксідектину, празиквантелу, що входять до складу суспензії PET EVOLUTION, забезпечує широкий спектр протипаразитарної дії у собак і кішок по відношенню до ектопаразитів: бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans), саркоптоїдних кліщів. ендопаразитів: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus granulosus, Alveococcus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Diphyllobothrium latum, Toxocara canis, Toxocara cami, Toxocara cati, Trichuris vulpis, а також личинкових стадій.

Люфенурон (сполука групи бензоїлфенілсечовин) - це інсектицид широкого спектра дії, особливо активний проти бліх видів Ctenocephalides spp., Pulex irritans, володіє підвищеною ларвоцидною та контактною овоцидною активністю. Механізм дії полягає у блокуванні синтезу хітину, що є основним компонентом екзоскелетів комах, тому личинки під час линьки не можуть сформувати нову кутикулу і гинуть. Потрапляючи в організм комах із кров'ю тварини, потім у їхні яйця, люфенурон блокує процес формування хітину, личинки гинуть унаслідок порушення процесів формування кутикули і, таким чином, запобігає появі наступного покоління бліх. Люфенурон швидко всмоктується в шлунку (достатній рівень абсорбції досягається за наповненого кормом шлунку), повільно виводиться, що забезпечує високу концентрацію сполуки в організмі тварини протягом місяця.

Празиквантел - синтетична сполука, похідна піразино-ізохінолу, ефективно діє проти цестод і трематод. Празиквантел дуже швидко всмоктується в поверхню паразита і поширюється на його організм. Вивчення in vitro та in vivo доводить, що празиквантел руйнує зовнішній покрив (тегумент) паразита. Це майже миттєве стиснення мускулатури паразита і швидка вакуолізація тегументу (оболонки). Це швидке стиснення пояснюється зміною проникності клітинних мембран паразита для двовалентних катіонів, особливо кальцію. Деполяризація нейром'язових гангліоблокаторів, порушення транспорту глюкози і мікротубулярної функції в цестоді призводить до порушення м'язової іннервації, паралічу і загибелі паразита. Празиквантел швидко всмоктується в травному каналі, досягає максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 год, розподіляється в органах і тканинах тварини; зв'язується з білками сироватки крові (70-80%), частково метаболізується в печінці, екскретується в кишківник і виводиться з організму здебільшого із сечею (до 80%) та незначною мірою з калом.

Моксидектин - це макроциклічний лактон другого покоління групи мільбеміцинів, що має виражену дію проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Механізм дії препарату на організм паразита полягає в тому, що моксідектин стимулює виділення нейромедіатора гальмування гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), унаслідок чого відбувається блокада передавання імпульсу між інтернейронами та руховими збудливими нейронами нервового стовбура паразита, що призводить до паралічу та паралічу. З організму виводиться переважно у незміненому вигляді протягом 6 тижнів.

У рекомендованих дозах лікарський засіб не чинить сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії.

Показання до використання

- Лікування і профілактика захворювань собак і котів, цуценят і кошенят за спричинених змішаних паразитарних інвазій:

    блохами: Ctenocephalides spp., Pulex irritans; знищення яєць і личинок бліх;
    саркоптоїдними кліщами: шкіроїди вух (Otodectes cynotis), свербіж м'ясоїдних (Notoedres cati), свербіж (Sarcoptes canis);
    тромбідформними кліщами (Demodex canis, D. cati, D. gatoi);
    цестоди на преімагінальній та імагінальній стадіях: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus granulosus, Alveococcus multilocularis, Mesocestoides spp. Diphyllobothrium latum;
    нематодами травного тракту: Toxocara canis, Toxocara cati (Toxocara mystax), Тoxaxacaris leonine, Ancylostoma spp., Uncinaria spp., Trichuris vulpis.

- Профілактика алергічного блошиного дерматиту (flea allergy dermatitis: FAD).

- Профілактика дирофіляріозу: Dirofilaria spp. (мікрофілярія L3 і L4 стадій).

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату, в тому числі в анамнезі з вираженим порушенням функції нирок і печінки!

Не застосовувати виснаженим тваринам і хворим на інфекційні хвороби! Не застосовувати самкам у період вагітності та годування груддю.

Не застосовувати цуценятам і кошенятам до 6-тижневого віку та масою тіла до 1,5 кг.

Препарат добре переносився собаками з мутацією гена ABCB1 (MDR1-/-).

Однак у таких чутливих порід (коллі, бобтейл, шелті, споріднені породи та інші чутливі собаки) потрібно суворо дотримуватися рекомендованого дозування і проводити обробку тварин під наглядом лікаря ветеринарної медицини.

Побічна дія

У деяких тварин можливі порушення роботи травного тракту і посилення слиновиділення. Ці ознаки швидко випаровуються без додаткового втручання.

Використання під час вагітності, лактації, несучості.

Не застосовувати самкам у період вагітності та годування груддю.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії

Не застосовувати препарат одночасно з іншими протипаразитарними засобами, що містять макроциклічні лактони, з піперазином і препаратами, що інгібують холінестеразу.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального застосування (per os), індивідуально, у ранкову годівлю з невеликою кількістю корму або примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в мінімальній терапевтичній дозі

1 мл препарату на 2 кг маси тіла тварини (еквівалентно 10 мг люфенурону, 5 мг празиквантелу, 0,3 мг моксидектину на 1 кг маси тіла тварини).

Перед застосуванням флакон із суспензією збовтати!

Під час лікування та профілактики блошиної інвазії (Ctenocephalides spp., Pulex irritans) алергічного блошиного дерматиту (flea allergy dermatitis: FAD) препарат застосовують собакам і котам раз на місяць, залежно від епізоотичної ситуації. Одноразове застосування суспензії запобігає повторній інвазії протягом 4-6 тижнів протягом усього сезону активності ектопаразитів.

Інсектицидна дія препарату проявляється через 24 години, досягаючи максимального рівня через 48 годин. Акарицидна дія препарату проявляється через 24 години, з огляду на це, обробки слід проводити не пізніше ніж за 24 години до передбачуваного вигулу в потенційно небезпечних місцях.

При лікуванні отодектозу, нотоедрозу препарат застосовують одноразово.

Може бути призначено повторне застосування препарату через місяць після першого прийому, ґрунтуючись на результатах клінічної оцінки та лабораторних досліджень на саркоптоїдозі (зішкрібках шкіри).

При лікуванні саркоптозу препарат застосовують щомісяця протягом двох місяців. Подальше використання препарату має ґрунтуватися на клінічній оцінці та лабораторних дослідженнях на саркоптоз (зішкріб шкіри).

При лікуванні демодекозу препарат застосовують щомісяця до отримання двох негативних лабораторних досліджень для виявлення різних стадій розвитку демодекса (зішкріб шкіри) з різницею в один місяць. У разі тяжких випадків захворювання лікування препаратом може бути продовжено. Лікування тварин слід проводити в комплексі із застосуванням патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

При цестодозах і нематодозах травного тракту препарат застосовують за показаннями одноразово; при високій інтенсивності інвазії дегельмінтизацію рекомендується повторити через 10-14 днів.

У профілактичних цілях препарат застосовують тваринам у терапевтичній дозі один раз на 3 місяці, а також 10-14 днів перед кожною вакцинацією.
Для профілактики дирофіляріозу (мікрофілярії L3 і L4 стадії) в неблагополучних за захворюванням регіонах необхідно застосовувати препарат щомісяця (щонайменше 6 місяців), розпочинати обробку за місяць до початку активного сезону членистоногих і закінчувати не раніше ніж за місяць після завершення його (весняно-літньо-осінній період). Препарат не знищує молодих і статевозрілих дирофілярій, але знижує кількість мікрофілярій (личинок), що циркулюють у крові, і може застосовуватися зараженим тваринам.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)

При передозуванні у тварин може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надмірне слиновиділення, розлад травного тракту.

У цих випадках тварині призначають ентеросорбенти та способи симптоматичної терапії. Слід дотримуватися рекомендованих доз.
Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Не застосовувати препарат одночасно з іншими протипаразитарними засобами, що містять макроциклічні лактони, з піперазином і препаратами, що інгібують холінестеразу.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці за температури від 5 до 25 ˚С.

Термін придатності

18 місяців.

Після першого відбору флакона препарат слід зберігати в темному місці за температури від 5 до 10 С протягом 90 діб.

Виробник: Ветсинтез, Україна

Відгуки Pet Evolution протипаразитарна пероральна суспензія для собак, котів, цуценят і кошенят, 20 мл, ВетСинтез

На жаль, відгуків ще немає, Ви можете стати першим!

Додати відгук

Доставка

Доставляємо по Україні кур'єрськими та поштовими службами:
• Нова Пошта - термін доставки 1-2 дні, вартість від 70 грн, доставка на адресу – від 120 грн.
• Укрпошта(тільки сплачені замовлення) - термін доставки 3-6 днів, вартість від 43 грн.

 

Оплата

Сплачуйте замовлення за допомогою:
 • Платіжних систем Приват24, Apple Pay або Google Pay, також WayForPay
 • Банківської карткою Visa та MasterCard на сайті
 • Банківським переказом
 • Готівкою при отриманні на відділенні Нової Пошти або кур'єру Нової Пошти

час роботи:
Пн-Вс 08:00-19:00
380685080340
380952164569
У вашому кошику Перейти у кошик
товарів 0
на суму 0 грн.